Lab keše

Abychom Váš skvělý zážitek z Megaeventu ještě o něco vylepšili, připravili jsme pro Vás 10 tématických Lab keší, které bude možné odlovit v okolí divadla.

Labky bude možné odlovit (tedy získat hesla pro jejich zalogování) v průběhu eventu od 9:00 do cca 16:48. Na vlastní zalogování na webu pak budete mít 14 dnů.

GPX soubor s labkami a odkaz na jejich stažení včetně QR kódu budou uveřejněny pravděpodobně před konáním eventu na této stránce a v listingu eventu (nebojte, pošleme Announcement).

Lab caches

To make your great Megaevent experience even better we have prepared for you 10 cool Lab caches in the area near the Theatre.

You can hunt for the Lab caches (ie. for the passwords to unlock them) during the event from 9am to approximately 4:48pm. You will then have 14 days to log the finds on the web.

The Lab caches GPX file and a link for downloading them (including QR code) will be published probably on prior to the event on this website and in the event listing (we’ll send an Announcement, don´t worry).

There’s no need to register to any event activities in order to hunt for the Lab caches.

SPONZOŘI

logo sponzora
logo sponzora
logo sponzora
logo sponzora